Balíček Microsoft Office nemusí být drahý

Když si pořizujeme nový notebook nebo počítač, obvykle se díváme pouze na cenu hardwaru, tedy samotného zařízení ve fyzické formě. Málokdy počítáme také s tím, že budeme muset zakoupit software. I do toho je však třeba pár tisíc korun investovat.

Platit za software se spoustě lidí zdá zvláštní. Ano, je to nehmotný produkt, ale vývojáři do jeho vytvoření investovali spoustu času, energie a peněz. Jde o produkt jako každý jiný, takže není divu, že něco stojí. Nemusíte však platit tisíce, pokud víte, kde nakoupit.

Nakupte softwarové licence za dobré ceny

E-shop Prolicence.cz nabízí softwarové licence na nejpoužívanější software, jako je například balíček Microsoft Office, operační systém Windows nebo Kaspersky antivirus a další antivirové programy. Tyto druhy softwaru patří k nezbytnému vybavení, bez nějž se prostě neobejdete. Dobrá zpráva je, že nemusí stát tisíce. E-shop nakupuje licence ve velkém přímo od výrobců, díky tomu má software k dispozici za lepší ceny. Za tyto ceny ho pak může také prodávat zákazníkům.

Nízkých cen se tedy neděste, opravdu jde o originální software. Do svého počítače ho získáte velmi snadno. Po zakoupení licence vám licenční klíč přijde do e-mailu, vy ho pouze zadáte do softwaru po jeho instalaci – ten nainstalujete přímo po stažení z webové stránky. Nemějte strach, spolu s licenčním klíčem a fakturou obdržíte také odkaz na stažení originálního ISO souboru a samozřejmě návod k aktivaci produktu. Složité to není, určitě vše zvládnete.

Balíček Office za 750 korun

Za nízkou cenu lze získat i licenci pro Office 2019 pro studenty a domácnosti. Vyjde na 750 korun, jedná se přitom o trvalou přenosnou licenci v češtině. Verze je určená pro PC (operační systém Windows, konkrétně je kompatibilní s Windows 10 a Windows 11 ), zahrnuje aplikace Word, Excel, PowerPoint a OneNote.