Rady a tipy, jak se bránit překyselování organismu

Zajímáte se o zdravý životní styl a dbáte na kvalitu všech pokrmů a surovin, které jsou součástí vašeho jídelníčku? Zdravé stravování by mělo jít ruku v ruce s dobrým pitným režimem, který mnohdy zůstává stranou pozornosti. A to zcela neprávem!

Nedostatek energie a špatná obranyschopnost

Co znamená překyselování organismu pro váš zdravotní stav? Ve většině případů se jedná o dlouhodobý proces, který má za následek oslabení imunity a také nadměrnou, přetrvávající únavu, která nemá jinou zjevnou příčinu. K překyselování organismu může mimo jiné docházet pitím obyčejné kohoutkové vody, která sice splňuje patřičné limity, ale zároveň je mírně kyselá, což může představovat problém zejména z dlouhodobého hlediska.

Zásaditá voda jako odpověď na překyselování organismu

Jak předejít překyselování organismu? Odpovědí je zásaditá voda, jejíž dlouhodobá konzumace je pro lidský organismus velmi prospěšná. Zásaditá voda v těle totiž působí jako poměrně silný antioxidant, takže předchází předčasnému stárnutí buněk. Při dlouhodobém požívání takové vody se rovněž snižuje pocit únavy a nastupuje tělesná i duševní svěžest.

Efektivní řešení díky Ionizaci vody

I v domácím prostředí lze snadno vyrobit pomocí elektrolýzy zásaditou vodu přímo z obyčejné kohoutkové vody. K tomu slouží takzvané ionizační přístroje, které dokážou kohoutkovou vodu zbavit pesticidů, dusičnanů, těžkých kovů a dalších škodlivin. Takto připravenou zásaditou vodu lze bez obav konzumovat každý den, naopak kyselou vodu, kterou lze pomocí ionizačního přístroje rovněž připravit, je možné používat jako dezinfekci.

Ionizační přístroje se právem těší vzrůstající oblibě vyznavačů zdravého životního stylu. Ionizace vody je jednoduchý proces, který nevyžaduje žádné zvláštní znalosti ani dovednosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *