Využíváte na maximum veškeré dostupné reklamní prostředky?

Jestliže máte firmu, jistě víte, že přesně mířená reklama je základem úspěchu v podnikání. Stejně tak v případě kdy vedete třeba sportovní klub. Chcete, aby získal více příznivců a s nimi i štědřejší finanční příspěvky. Ať tak či onak, musíte se dostat do povědomí lidí. Reklama je báječným prostředkem, jak toho docílit.

Formy reklamy – jaké možnosti zviditelnění máte?

Samozřejmě vás napadne reprezentace v médiích – tištěná periodika, dále televize, rádio. V současné době zaujímají přední příčky internet a sociální sítě. Zaměřit se můžete na tiskoviny, konkrétně plakáty, letáky, dopisy. Vydávat vlastní brožury, katalogy. Mezi klienty jsou oblíbené akce typu výstavy, ochutnávky nebo například pořádání soutěží. Méně přínosná je pak reklama po telefonu či přímo na ulici. Samostatnou kapitolou jsou reklamní předměty – propisky, kalendáře, hrnečky, případně oblečení s logem firmy.

Oblékněte se do reklamního textilu vy i vaši zaměstnanci

Kvalitní, pohodlné a pěkně vypadající pracovní oděvy vám prokážou hned dvojí službu. Jednak se stávají jakousi uniformou pro všechny vaše zaměstnance, zároveň prostřednictvím potisku třeba s názvem nebo logem firmy na oblečení děláte reklamu, aniž by vás to jakkoliv zatěžovalo. Nabídka reklamního oblečení je v současné době tak široká, že jej neunosíte jen v prostorách firmy, nýbrž i ve volném čase, případně třeba na firemních sportovních akcích a podobně. Pracovní oblečení velkoobchod navíc pro vás znamená, že vás pořízení i desítek či stovek kusů textilu nebude stát celé jmění.

Obraťte se na Brňáky

Xfer s.r.o. se sídlem v Brně je již víc než 20 let etablovaným přímým výrobcem reklamního textilu. Nabízí trička, mikiny, polokošile, bundy, vesty, čepice, tašky a tak dál. Zároveň je významným distributorem oblečení značky Roly a CoFEE. Firemní a jiné oděvy dopraví na místo určení v jakémkoliv množství. Není problém zajištění potisků a výšivek dle vašeho návrhu. Využijte báječných cen na pracovní oblečení velkoobchod.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *