Změna barvy vozidla? Díky celopolepu nic obtížného!

Nový vzhled pro starší vůz? Všechno je možné! Jestliže se vám už omrzela barva vašeho vozidla, nebo vám vadí drobné oděrky a škrábance, potom by vás mohly zaujmout moderní autofólie, které se vzhledem vozidla dokážou opravdové zázraky. Jaké fólie jsou k dostání a jak mohou vaše vozidlo proměnit?

Barevné fólie, až oči přechází

Speciální tvarovatelné fólie lze aplikovat nejen na rovné části karosérie, ale také na zahnuté plochy. Škála fólií je rozmanitější, než by vás jen napadlo. Zahrnuje klasické matné, lesklé a polomatné fólie. Oblíbené jsou také metalizované nebo perleťové fólie, které působí velmi luxusně a elegantně. Ještě dále jdou extravagantní měňavé fólie a lesklý barevný chrom. Samostatnou kapitolu představují výstřelky v podobě strukturované fólie, které zahrnují například 3D carbon, kartáčovanou ocel, semiš, mimikry, imitaci dřeva a podobně.

Zatímco některé typy fólií slouží spíše k celkové barevné proměně vozidla, jiné jsou velmi nápadité, vhodné spíše pro vyznavače tuningu. V každém případě se však jedná o poměrně jednoduchý způsob, jak proměnit vzhled vozidla.

Stranou pozornosti by barevné fólie neměly zůstat ještě z jednoho důvodu. Lze je totiž skvěle využít k propagaci. Reklama na automobilech se totiž ukazuje jako velmi efektivní, navíc se jedná pouze o jednorázovou investici, bez dalších starostí spojených s pronájmem reklamním ploch, tiskem propagačních materiálů a podobně. Právě tyto formy reklamy se navíc mnohdy zcela míjí účinkem, zatímco pohyblivá reklama, která je stále na očích a před kterou téměř nelze uniknout, vykazuje mnohem lepší výsledky. Na fólie, určené k celopolepu vozidel, lze fototiskem přenést jakoukoliv vaši reklamní fotografii, logo, pracovní činnost, výrobky atd. Nejenže představíte vizuálně a jednoduše vaši veškerou činnost efektivně v kostce na malé ploše, ale elegantní výsledek vašeho grafika může mít i vysokou konverzi u zákazníků.

Zaujala vás možnost celopolepu auta – Brno – za účelem změny barvy, či dokonce propagace? Celopolepy aut v Brně nabízí společnost Sun Pro, která zajišťuje precizní instalaci zaručující dlouhou životnost fólie.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *