Zpříjemněte si pobyt na Moravě v penzionu Florián

České země mají mnoho krásných míst, která stojí za navštívení, a to ať už formou kratšího výletu, tak i v rámci delší dovolené. Jednou z takovýchto lokalit je i Pálava, která nabízí skutečně mnoho k objevování.

Krásná dovolená ve vinařské oblasti

Pálavský region je oblíbený hlavně díky vinařství. V tomto regionu se daří vyrábět jedny z nejlepších vín u nás, a proto si sem vždy nacházeli cestu hlavně milovníci tohoto ušlechtilého moku. Nicméně Pálava není jen víno, ale i celá řada krásných zákoutí, co stojí za prozkoumání. Klidně zde můžete trávit týdenní dovolenou a pořád budete mít kam jít a co objevovat.

V takovém případě byste si ale měli najít vhodné ubytování, třeba ve formě penzionu Florián. Ten najdete v obci Pavlov, která je silně spojena s vinařstvím. To je konec konců každá obec v tomto kraji.

Penzion Florián

Samotný penzion Pavlov je šikovně situován tak, abyste to od něj měli blízko do všech atraktivních destinací v blízkém okolí. Když nebudeme počítat vinné sklípky, které jsou zde na každém kroku, blízko penzionu se nachází aquapark, jenž se může pyšnit celou řadou atrakcí vhodných nejen pro děti, ale i pro dospělé. Rovněž jsou tady možné v letních měsících i plavby lodí, což je také kratochvíle atraktivní pro široké publikum.

V penzionu najdete dvou, tří i čtyřlůžkové pokoje, takže je tu ubytování připraveno i pro rodiny s dětmi. K dispozici je i velký apartmán, který dokáže pojmout až šestici lidí. Jeho součástí je i malá kuchyňka, kde je možné si občas něco ukuchtit.

Restaurace

Potřeba to však vyloženě není, jelikož ve zdejší rodinné restauraci patřící k penzionu se vaří velice dobře. Nikoho asi nepřekvapí poměrně bohatý výběr vín.

Ceny v restauraci jsou velmi příjemné, zvláště pak na turistickou oblast. Pokoje jsou také cenově atraktivní. Pokud budete v malebném pálavském kraji někdy hledat kvalitní, nicméně levné ubytování Pavlov, víte, kam zajít.