Emons – přepravní společnost, na kterou se můžete spolehnout

Hledáte vhodnou přepravní společnost, která by se ujala přepravy vašich zásilek? Spolehlivé a cenově dostupné řešení vám poskytne společnost Emons. Tato společnost je na trhu již neuvěřitelných 80 let, během kterých získala bohaté zkušenosti s přepravou zásilek. Ve světě má více než 90 poboček a řadí se tak k mezinárodně uznávaným přepravním společnostem. V České republice pak působí od roku 2004. Tato společnost vám umožní napojení na všechna důležitá centra ve světě.

Zajištění přepravy do celého světa

V oblasti přepravy zásilek je společnost Emons schopna poskytnout přepravu nejen po celé České republice, ale běžnou součástí jejich služeb je také přeprava zásilek do zahraničí téměř do všech zemích světa. K dopravě využívá vlastní dopravy, která zahrnuje pozemní, leteckou i lodní dopravu. Přeprava zásilky do zahraničí tak bude v těch nejlepších rukou od začátku do konce. Během přepravy zásilek vám bude k dispozici dnes již celkem běžná a bezplatná služba online sledování zásilky.

Přeprava zásilek na nejvyšší úrovni

Společnost Emons pro přepravu zásilek využívá univerzální a zároveň jeden z nejlepších způsobů transportu zásilek. Tímto způsobem je přeprava palet, která umožňuje přepravu běžného i nadměrného nákladu. Doprava na paletách je navíc ideálním prostředkem pro mezinárodní přepravu, jelikož palety lze přepravovat kamionem, letadlem, vlakem i lodí. K tomu má přeprava palet i významný vliv na logistiku, která je daleko bezpečnější a plynulejší.

Jak společnost kontaktovat?

Společnost Emons můžete kontaktovat jednoduše na jejich webových stránkách, kde najdete přímo záložku na poptávku přepravy. Snadno si tak nezávazně zjistíte cenu přepravy zásilky. Veškerou objednávku navíc můžete vyřídit v pohodlí domova a zásilku pak vyzvedne kurýr na vámi stanoveném místě. Její pobočky najdete na 9 místech po celé České republice. Více informací o přepravě najdete na webu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *