Hodil by se vám drátový rozhlas? Oslovte specializovanou firmu ELMIK

Drátový rozhlas dokázal přežít nástup moderní IT techniky, ale dokonce i sociálních sítí. V žádné obci, kde je zavedený, si na něj nedají sáhnout. Je plnohodnotným informačním médiem, které nevytlačily webové stránky ani Facebook. Tato technologie se navíc používá i jinde než jen v obcích.

Nemá zatím vaše obec drátový rozhlas?

Oslovte firmu ELMIK, která se na montáž, rozšiřování i opravy drátových rozhlasů specializuje. Na webových stránkách https://elmik.cz/produkty/dratovy-rozhlas/ najdete vše, co vám je tento specialista schopen, pokud jde o drátový rozhlas, nabídnout. A nejen ten. Firma montuje též bezdrátové rozhlasy, rozhlasové ústředny a zesilovače, ozvučení, jednotný čas, elektronické sirény a nabízí též ultrazvukové čističky.

Proč každá obec potřebuje drátový rozhlas? Dokáže nejrychleji a nejúčinněji šířit informace týkající se obce. Udržuje sounáležitost, je důležitým informačním médiem pro ty nejstarší v obci.

Drátový rozhlas se hodí nejen pro obce a města

ELMIK však úspěšně montuje drátový rozhlas nejen do obcí a měst. Když se podíváte na stránky https://elmik.cz/produkty/dratovy-rozhlas/, zjistíte, že je tato technologie využívaná i pro ozvučení škol. Do těch firma montuje i jednotnou časomíru a obě tyto technologie se uplatňují i ve velkých průmyslových podnicích. Mimo to je drátový rozhlas důležitý pro nemocnice, sportovní areály, velké kulturní haly, výrobní haly a mnoho dalších podobných zařízení.

Partner na mnoho let

ELMIK vám drátový rozhlas nejen namontuje, ale zajišťuje i záruční a pozáruční servis. Postará se o potřebné rozšíření či modernizaci. Nemusíte se však bát, že by byl drátový rozhlas náročný na údržbu. Ta je minimální a díky tlakové zkoušce je zajištěno, že je ozvučen každý kout obce.