Které pražské tetovací studio má nejlepší recenze?

Najít tattoo studio v Praze je stejně jednoduché jako objevit kasino v Las Vegas. V hlavním městě je míst, kde vás potetují, opravdu celá řada. Otázkou je, jak zvolit to nejlepší? Ideální je vybírat podle tatéra a také zkušeností dřívějších zákazníků.

Každý tatér má svůj vlastní styl, takže je dobré se podívat na reference a realizované obrázky, zda vám jeho rukopis vyhovuje. Pokud ano, prostudujte si také recenze zákazníků. Ty nejlepší má, co se týče tetování Praha, studio Unholy Tattoo.

Sedm umělců blízko samotného centra Prahy

Unholy Tattoo Studio Praha se nachází na Praze 2, tedy blízko centra. Ve studiu působí celkem 7 umělců, kteří jsou schopni ztvárnit různá umělecká díla. Kterého si vyberete, je pouze na vás. Vždycky je však dobré se předem objednat. Ne že by nebrali náhodné návštěvníky, ale nemohou garantovat, zda na vás zbyde čas.

Jak probíhá takové tetování?

Obvyklý postup je nejdříve si domluvit úvodní schůzku. Na té si vyjasníte motiv, velikost jeho provedení a také cenu. V Unholy Tattoo Studio Praha na této schůzce standardně platíte zálohu ve výši 1000 až 2000 Kč podle celkové ceny motivu. Na druhé schůzce už dojde přímo k tetování. Přejete-li si nějaký velký motiv, možná budete muset přijít rovnou několikrát. To vše ale budete vědět předem.

Na tetování byste se měli dobře vyspat a najíst, tělo bude potřebovat dostatek síly na regeneraci kůže. Také je vhodné tetované místo umýt, pak už na něj nedávejte žádný krém ani gel. Před tetováním se nesmí konzumovat drogy ani alkohol.

A jak se o tetování starat bezprostředně po aplikaci?

Po 2 hodinách odstraníte plastovou fólii, tetování jemně omyjete a po dobu asi 14 dnů budete dále omývat + nanášet tenkou vrstvu Bepanthenu. Také nesmíte chodit do sauny, bazénu ani se opalovat. Týden je vhodné vyhýbat se fyzické aktivitě. Další a přesnější informace vám poskytne přímo Unholy Tattoo Studio Praha tetování provádějící. Neváhejte se jich na cokoliv zeptat, ať už jdete na tetování poprvé, nebo poněkolikáté.