Půjčovna dodávek v Ostravě i v Praze – to je Van2Go.cz

Van2Go je moderní půjčovna dodávek, která se skvěle přizpůsobila dnešní době. Jde totiž o bezkontaktní půjčování dodávek. Krátkodobé i dlouhodobé.

Dodávku hned tak někdo z nás nevlastní. Jako soukromým osobám se nám oplatí spíše auta s malou spotřebou, se kterými kdekoliv bez problémů zaparkujeme a která nejsou nákladná, ani pokud jde o údržbu. Vlastnit dodávku nedává příliš smysl. V mnoha situacích si však povzdechneme, jak by se nám hodila. A to třeba, i když jsme Pražáci. Stěhování, nákup větších věcí (například starších kusů nábytku z druhé ruky), vyklízení, převoz věcí na chalupu či různé sportovní aktivity – to jsou chvíle, kdy rozhodně nemusíme pošilhávat po dodávkách z bazaru. Pomůže nám pronájem dodávek v Praze. Půjčovna Van2Go nabízí k pronájmu dodávky různých velikostí v perfektním technickém stavu. Půjčení je pro nás rozhodně vhodnější než investice do vlastního vozidla.

Ale Van2Go nás obslouží i v Ostravě

Dobrou půjčovnu dodávek nemusíte Pražákům, závidět, ani když jste z druhého konce republiky. Van2Go, to je i půjčovna dodávek v Ostravě. Často ji využívají i podnikatelé či firmy. Z důvodu blízkosti Polska třeba mnoho podnikatelů a prodejců vozí zboží z Polska a díky půjčovně nemusí řešit vlastnictví dodávky.

Jak funguje moderní půjčovna?

Van2Go vám je schopna nabídnout klasické dodávky různých velikostí i nástavby. Zaregistrujete se na internetu a můžete rovnou za volant. Dodávku si lze vyzvednout i vrátit v kteroukoliv denní i noční hodinu. Půjčovna totiž funguje bezkontaktně v režimu 24/7. Pokud potřebujete mít jistotu, že v daný čas bude vůz dle vašeho přání k dispozici, hodí se včasná rezervace.

Dodávky si lze půjčit už od délky zapůjčení na jednu hodinu, ale i dlouhodobě, klidně na měsíc. Všechna vozidla jsou do 3,5 tun a lze je řídit s klasickým řidičským oprávněním skupiny B. Za půjčení zaplatíte snadno převodem z účtu i platební kartou. Vozidla jsou skvěle pojištěná a mají českou dálniční známku.