Prestižní adresa zvyšuje důvěru firmy. Podívejte se na virtuální sídla

V posledních několika letech výrazně vzrostl zájem o virtuální sídla, ostatně není se čemu divit, protože se nachází na atraktivních adresách velkých měst, především pak Prahy. O virtuální sídlo projevují zájem hlavně začínající podnikatelé, freelanceři pracující z domu či jiné části planety i start-upy. Proč je po virtuálních sídlech taková poptávka? Důvodů je hned několik.

Adresa v centru Prahy za pár korun

Pokud je ve vašem hledáčku „virtuální sídlo – OSVČ Praha“, vybrat si můžete hned z několika lukrativních adres. Pronajmout si klasickou kancelář v Praze 1 by vás vyšlo na desítky tisíc korun měsíčně. Jestliže pracujete převážně z domu, je pro vás příhodnější virtuální sídlo, které vás stojí pár stokorun měsíčně.

Jakmile někomu dáte svou vizitku, na které uvidí adresu v centru Prahy, hned si o vás udělá dobré mínění. Sami si dejte ruku na srdce, věřili byste spíše podnikateli se sídlem na okraji vesnice, nebo v centru hlavního města?

Srazíte náklady na minimum

Především začínající podnikatelé potřebují srazit náklady na minimum, přičemž pronájem kanceláře bývá právě jednou z největších položek. Virtuální sídlo – OSVČ Praha vám ušetří spoustu peněz, které můžete investovat raději do svého podnikání. I když vám na adresu sídla bude chodit pošta, nepřijdete o ni, všechno je dokonale podchyceno.

V místě sídla bude vaše pošta přebrána, a potom ji poskytovatel virtuální kanceláře přepošle na vámi zvolenou adresu, nebo si ji vždy vyzvednete. Záleží to pouze na vás.

Nemusíte se ničeho bát, virtuální sídla jsou naprosto legální a běžnou praxí. Podívejte se na webovou stránku firmy-sidla.cz, kde najdete nabídky v budovách na Praze 1, Praze 7 a Praze 10. Všechno objednáte navíc z pohodlí svého domova, a to přes online formulář na uvedené stránce.