Letní dovolenou zajistí ubytování u Máchova jezera

Horké dny roku se kvapem blíží a je nejvyšší čas přemýšlet nad rodinnou dovolenou u vody. Všichni neprahnou po relaxaci u moře a upřednostňují tuzemské lokality. Ubytování Máchovo jezero je jako stvořené pro rodiny s malými dětmi, studenty i milovníky přírodních krás.

Máchovo jezero patří k nejvyhledávanějším českým destinacím . Není divu. Na dosah ruky máte koupání, vodní sporty, romantické projížďky parníkem, přírodní a historické klenoty, dětské atrakce i diskotéky.

Chatová osada Elite a Staré Splavy

Pokud máte zájem o poznání Máchova kraje, rezervujte si včas ubytování Máchovo jezero v chatové osadě Elite u Starých Splavů. K dispozici jsou 4 lůžkové chatky vybavené chladničkou, společné sociální zařízení, ohniště a gril, houpačky či prolézačky pro nejmenší, jídelna s barem a samozřejmě blízkost koupání a vodních sportů. O plné žaludky se postará jídelna s barem. Ať už si zvolíte formu plné penze či polopenze, budete spokojeni. Večer si opečete špekáček nad ohněm a zazpíváte si oblíbené trampské písně.

Jak se zabavit s dětmi?

Rodiny s malými dětmi ocení Máchovo jezero ubytování díky atrakcím, jako jsou pískoviště, houpačky, prolézačky, minigolf, kolotoče, volejbalové hřiště i zapůjčení šlapadel. Horké letní dny se neobejdou bez koupání v jezeře, vodních radovánek a výletů. Každý den se můžete kochat dechberoucí přírodou anebo vyrazit za zábavou do blízkého okolí. Na sto procent vás zaujmou ZOO či aquapark Babylon v Liberci, výšlap na Ještěd anebo vodní ráj v České Lípě.

Perly historie na dosah ruky

Jakmile vás omrzí lenošení u vody, můžete se vypravit za věhlasnými památkami kraje. Magii a vůni starých časů ucítíte na hradech Bezděz, Houska a Sloup v Čechách. Svou krásou vás omámí zámky Zákupy, Zahrádky či Dětenice, kde lze posedět ve středověké krčmě a navštívit pivovar.