Luxusní ubytování v Beskydech? V hlavní roli panenská příroda i wellness relaxace

Na dovolené v Beskydech si přijdou na své milovníci sportovních i odpočinkových aktivit stejně jako výletníci toužící po poznání mimořádných přírodních či architektonických památek.

Kroky turistů vedou na Pustevny a horu Radegast, překrásný hrad Hukvaldy anebo do unikátního skanzenu v Rožnově pod Radhoštěm. Pokud vyrážíte na dovolenou s dětmi, jistě vás uchvátí návštěva ZOO a Dinoparku v Ostravě i Technického muzea Tatra v Kopřivnici. Veškeré šperky oblasti nestihnete shlédnout za pár dní. Ideálním výchozím bodem je tedy luxusní ubytování Beskydy.

Podzimní odpočinek vám dodá energii

Pro všechny, kteří si potřebují dobít vnitřní baterky a prahnou po nevšedních podzimních zážitcích, je určeno luxusní ubytování Beskydy. Nároční výletníci mají k dispozici komfortní noclehy hned ve čtyřech chatách – Medvědí skála, Vlčí doupě, Orlí hnízdo a Jezevčí brloh. Každá z nich je zasazena do nitra panenské přírody Beskyd a nabízí ubytování v útulných a moderně vybavených prostorech. Na své si tak přijdou zastánci wellness radovánek ve finské sauně a vířivce.

Vinný sklípek, gril i jídlo od šéfkuchaře

Útulné pokoje jsou vybaveny v duchu komfortu, proto budou ideálním útočištěm po náročném putování. Ve volných chvílích lze relaxovat u grilu a ohniště anebo ve vinném sklípku. Jakmile ochutnáte speciality šéfkuchaře, budete naprosto spokojení. Na webu chaticka.eu získáte potřebné informace a ujistíte se v tom, že jste nalezli správné místo pro romantickou dovolenou ve dvou, rodinnou relaxaci, sportovní odreagování s wellness nabídkou či firemní akci.

Pohoda na Silvestra i o letních prázdninách

Pokud přemýšlíte, kam přes vánoční svátky a na Silvestra, dejte přednost oslavám na jedné ze čtyř chat v Beskydech. Nový rok tak přivítáte stylově a bez pochyby si hned rezervujete i letní pobyt. Zimní radovánky jsou spojeny s lyžováním a sáňkováním v blízkých lyžařských areálech a léto vás přivítá výlety po okolí, cyklistikou i koupáním.