Na kvalitě školních brašen hodně záleží

Bolesti zad nejsou doménou pouze starší generace, avšak mohou pro někoho možná překvapivě postihnout i děti školou povinné. Mnohdy jsou na vině maličkosti, jako je špatná židle nebo školní brašna.

Vybrat vhodnou židli většinou nebývá problém, ovšem se školními batohy to je jiné. Mnoho rodičů totiž nemá ponětí, jak by měla správná školní brašna vypadat.

Kupujte pouze osvědčené výrobky

Bez odpovídající brašny se žádné školou povinné dítko rozhodně neobejde. Mezi opravdu kvalitní školní batohy patří například modely značky Stil. Jedná se o českého výrobce, jenž klade důraz nejen na kvalitu zpracování, ale zároveň mu záleží i na designu.

Aby totiž dítko tašku nosilo rádo, musí být nejen pohodlná, ale zároveň i pěkně vypadat. Děti na vizuální vlastnosti hodně dají a jsou docela vybíravé. Vzhledem k tomu, že jiné preference má mládež z prvního stupně základní školy a jiné kupříkladu středoškoláci, nabízí Stil školní batohy pro 1. stupeň, školní batohy pro 2. stupeň i školní batohy pro studenty na střední škole.

Ty se od sebe odlišují jak barevně, tak i svými vzory, případně celkovým designem. Zatímco například menší děti mají stále nejraději známé pohádkové motivy, leckterého středoškoláka by obrázek princezny na jeho školním zavazadle asi docela znervózňoval.

Zdravá záda

Ještě důležitější, než jsou vizuální kvality, je ergonomie. Děti se na rozdíl od dospělých stále fyzicky vyvíjejí a snadněji se u nich vyskytnou rozličné svalové dysbalance a následně i potíže s páteří. Často za tento druh problémů mohou právě špatné batohy.

Ať už si od Stilu pořídíte školní aktovku pro prvňáčka nebo pro odrostlejšího potomka, vždy dostanete produkt ověřený renomovanými lékaři zabývajícími se léčbou pohybového ústrojí. Zátěž je u takovýchto batohů rovnoměrně rozložena, díky čemuž ani při delším nošení nedeformují páteř, případně nezpůsobují jiné zdravotní potíže.