Plastové přepravky jsou skvělí pomocníci při sklizni úrody

Majitelé zahrad, kteří pěstují ovoce a zeleninu, znají a používají plastové přepravky, jež jsou při sklizni úrody přímo k nezaplacení. Dále na trhu najdete vysoké přepravky na maso, či euro perforované přepravky. Pokud byste si přáli obsah zakrýt, prodejce nabízí i plastové víko na přikrytí o rozměrech 600 x 400.

Kvalitu zaručí rodinná firma!

Výrobou plastových přepravek se zabývá rodinná firma PK Group 2016. Nevyrábějí ovšem jen plastové bedýnky, jak by se mohlo zdát, nýbrž spoustu dalšího potřebného příslušenství. Jako jsou například pojezdová kolečka pro potravinářský, spotřební či technický průmysl, kvalitní vozíky pro lehčí manipulaci s přepravkami anebo manipulační obaly.

Přepravky jsou uzpůsobené tak, že se dají vrstvit na sebe

Tím pádem šetříte místo ve skladovacím prostoru. Navíc jsou perforované, a tím zaručují dobré proudění vzduchu, jež přispívá k delší životnosti potravin. Jejich velkou výhodou je naprostá trvanlivost a především nízká hmotnost. Dokonce lze zvolit i barevné rozlišení. Na zeleninu například zelené a na ovoce použijete černé nebo naopak. Při vstupu do sklepa tak rázem vidíte, kde máte co uložené.

Rozměry plastových přepravek jsou různé:

· 600 x 400 x 220 milimetrů vážící 1,7 kilogramů. Tyto mají nosnost až patnáct kilogramů.

· 600 x 400 x 172 milimetrů.

· 600 x 400 x 116 milimetrů. Hodí se na drobnější ovoce či zeleninu a výhodou je to, že je nevrstvíte na sebe, nýbrž je rozložíte po celé ploše v jedné řadě. Má nosnost deset kilogramů.

· 600 x 400 x 324 milimetrů vážící 1,90 kilogramů. V tomto případě se jedná o nejvyšší přepravku na ovoce a zeleninu. Otvory jsou větší a jsou dané tím, že bedýnka je vyšší, tudíž není doporučována na drobné ovoce. V pohodě ji použijete na košťálovou zeleninu či nadstandardní úrodu brambor. Její nosnost je taktéž patnáct kilogramů.

Termoboxy do přepravek

Tyto termoboxy jsou oblíbené hlavně u cateringových služeb anebo pro rozvoz jídel, kdy je potřeba dodržet určitou teplotu obsahu uvnitř termoboxu. Je vyroben z trvanlivého EPP, což je expandovaná polypropylenová pěna. Díky velké konstrukční pevnosti je schopen zvládnout velké zatížení. Přitom si stále zachovává stejný tvar, nijak se nedeformuje. Dobrou zprávou je také to, že termoboxy mají atest pro styk s potravinami.