Výhody elektronických cigaret a doporučení, jak co nejlépe vybrat tu správnou

S vynálezem elektronických cigaret přišel zlom pro kuřáky. Nově totiž mají možnost plně kontrolovat množství nikotinu, nebo se s pomocí elektronické cigarety pokusit o úplné odbourání závislosti. Podívejte se na hlavní výhody elektronických cigaret a nenechte si ujít aktuální výhodnou nabídku, díky které bude pořízení ještě o něco výhodnější.

Bez nepříjemného zápachu

Elektronické cigarety produkují místo dýmu z hoření v zásadě pouze páru. Ta vzniká reakcí směsi s glycerolem. Výsledkem tak bývá jemná vůně podle toho, jakou příchuť máte zrovna uvnitř. Díky tomu cigarety nesmrdí a nezanechávají typický zápach a pachuť okolo. Kromě toho není ve vdechovaném dýmu obsaženo tolik potenciálně škodlivých látek, jako je tomu u klasické cigarety, kde vdechujete všechny produkty hoření. K dispozici jsou také náplně bez obsahu nikotinu, takže taková cigareta je ryze pro milovníky vapování bez vzniku závislosti.

Snadné používání a nekonečné množství příchutí

U elektronických cigaret nejde o nic složitého. V nabídce najdete základní jednorázové varianty, kde nic nenastavujete, ale cigaretu rovnou aktivujete potáhnutím. Pokud si chcete sami měnit náplně a cigaretu dobíjet, jsou k dispozici takové varianty, kde nastavení není nic složitého. A pro opravdové milovníky pořádného dýmu nebo silně aromatické příchuti jsou k dispozici takové cigarety, kde si můžete nastavit víceméně každý parametr.

Využijte speciální slevy

Obecně jsou elektronické cigarety cenově výhodnější v porovnání s těmi klasickými. Platí to pro jednorázové i běžné varianty, do kterých můžete doplňovat náplně. Na webu https://hqd.cz/ navíc aktuálně běží slevová akce, díky které můžete ušetřit dalších 15 % z ceny cigaret. Stačí zadat slevový kód LETOSHQD a sleva se vám automaticky odečte v pokladně. Obecně je na HGD cena elektronických cigaret výhodná.