Pojištění majetku, která vás určitě zaujme

Žijeme v moderní době, které se úrovní služeb a technického pokroku ty předešlé ani zdánlivě nemohou rovnat. Zároveň s tím ovšem samozřejmě stoupá i počet bezpečnostních rizik, jež na nás číhají doslova na každém kroku. Dokonce ani ve vlastní domácnosti nejsme před problémy dokonale chráněni. To ovšem platí jen za předpokladu, že ještě nemáte uzavřené pojištění majetku, které vám v následujících řádcích představíme podrobněji.

Potíže, kterých vás majetkové pojištění zbaví

Je jasné, že majetkové pojištění není univerzální kouzelnickou hůlkou, která dokáže jediným mávnutím vymazat veškerá bezpečnostní rizika ohrožující vaši těžce vybudovanou domácnost. Jeho jedinečnost spočívá v tom, že pokud k nenadálé události opravdu dojde, nemusejí klienti finančních institutů hradit rozsáhlé škody z vlastních kapes. Proti čemu vás vlastně kryje takové atraktivní majetkové pojištění? Bezpochyby se musí postarat o úhradu výloh, když například:

  • dojde k požáru, povodni nebo bouři
  • sousedovi nebo vám vyteče voda z pračky
  • si zabouchnete dveře nebo ztratíte klíče
  • dojde k poškození majetku zvěří
  • dojde ke zkratu na elektromotorech
  • dojde k rozbití skla z jakékoli příčiny
  • někdo odcizí stavební součásti

Dobrá zpráva! Ideální produkt už hledat nemusíte

Pro ty z vás, kteří ještě majetkové pojištění doposud neuzavřeli, máme skutečně dobrou zprávu. Na finančním trhu totiž dominuje pojištění Bezpečný domov PLUS, které vás všech výše zmíněných problémů dokáže efektivně zbavit. K jeho sjednání navíc ani nemusíte navštívit kamennou pobočku dané společnosti. Stačí jednoduše vstoupit na webové stránky a tam pomocí předem připraveného formuláře poslat žádost na příslušná místa.

K dispozici je vám ještě předtím také předběžná kalkulace, na základě které se můžete rozhodnout o dalších krocích. Troufneme si ovšem tvrdit, že žádné dlouhé rozmýšlení vás nečeká.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *