Přípravné kurzy a zkoušky nanečisto zvyšují šance na přijetí na SŠ a VŠ

Končíte základní či střední školu a máte chuť jít dále studovat, ale bojíte se toho, že vaše znalosti nejsou dostatečné? Pokud chcete zvýšit své šance na úspěch u přijímací zkoušky, může vám pomoci absolvování zkoušky nanečisto, případně rovnou celého přípravného kurzu.

Studenti, kteří ve vhodné době a na kvalitní škole podstoupí kurzy českého jazyka, matematiky a dalších předmětů, mají daleko větší šanci dostat se na střední školy a gymnázia. Není divu, protože s nimi kvalifikovaní lektoři důkladně projdou ve většině případů chybějící základy. Zároveň je připraví na témata, která jsou při přijímačkách na jednotlivé školy nejvíce důležitá.

Je třeba se připravit nejen po znalostní, ale i po psychické stránce

Velmi pozitivním krokem je absolvování takzvané zkoušky nanečisto. Každý, kdo se již někdy v minulosti hlásil na nějakou školu, dobře ví, co dokáže udělat nervozita a stres. Snižuje výkon klidně o desítky procent, na což v mnoha případech nadaní žáci a studenti nakonec doplácejí, protože neuspějí v přijímacích řízeních. Proti tomu je třeba se obrnit, a to právě pomocí zkoušky nanečisto. Zjistíte, jaká atmosféra při testování panuje, co se od vás vyžaduje. Vyzkoušejte si testy, které jsou zcela kompatibilní s testy na školu, na niž se hodláte dostat.

Přípravné kurzy jsou ideální i pro budoucí vysokoškoláky. Zejména pro ty, kteří chtějí dělat přijímací řízení na prestižní školy, kde je mimořádně velká konkurence. Tak třeba zkoušky na medicínu jsou natolik obtížné, že bez absolvování patřičného kurzu máte jen minimální šanci býti úspěšnými.

Kde je možné si zajistit přípravné kurzy a zkoušky nanečisto?

Přípravu před přijímacími testy a pohovory máte možnost uskutečnit v rodinné škole Top Learning, s.r.o., jež sídlí v Praze. Kurzy se konají v malých skupinkách studentů, zpravidla se jich účastní vždy 5 – 7 osob, ale můžete je absolvovat i přes Skype. K dispozici jsou zkušení lektoři. Je třeba zmínit, že studenti mají 100% úspěšnost u zkoušek. Škola nabízí hlavně kurzy českého jazyka, matematiky, angličtiny, chemie, fyziky a biologie. Více informací najdete na webu toplearning.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *