Repasované počítače nabízí skvělý výkon za výbornou cenu

Nikdo nechce počítač, který je pomalý a seká se při pouhém brouzdání po internetu. Bohužel ne všichni jsou ochotní investovat do výkonného stroje desítky tisíc. Kdo chce ušetřit, a přesto nepřijít o výkon, ten by se měl určitě podívat na repasované počítače.

Repasované počítače jsou sice již použité, ale mají velmi málo společného s bazarovými počítači. Zatímco na bazaru nevíte, od koho vlastně nakupujete a jak moc mu můžete věřit, repasovanou techniku kupujete od profesionální firmy. Dostanete i záruku.

Repasuje se obvykle technika z velkých firem

Co se vlastně s repasovaným počítačem děje, než se objeví u vás doma? Nejdříve si ho koupí nějaká firma, kde ho zaměstnanci nějakou dobu používají. Spousta velkých firem je zvyklá měnit techniku po dvou nebo třech letech. Jakmile tedy tato lhůta uplyne, „staré“ počítače od ní odkoupí firma zabývající se repasováním techniky. Prohlédne je, přeinstaluje systém a prodá dál.

Lidé se často domnívají, že firma zabývající se repasováním notebooků, je před prodejem opravuje. To se ale moc neděje. Notebooky, jež mají některé části vadné, se vyhodí či rozeberou na náhradní díly, neprodávají se dál.

Za dobrou cenu pořídíte i top kousky

Repasují se počítače od řadových zaměstnanců i manažerů, a věřte, že manažeři používají kolikrát špičkovou techniku za desetitisíce. Její potenciál mnohdy ani nedokážou využít, zvládnete to vy? Jako repasované se dají sehnat opravdu špičkové počítače, které v době svého pořízení stály desítky tisíc korun. Teď je pořídíte za zlomek ceny, přitom výkonově jsou i dnes nadprůměr.

Jestliže vás repasované levné ntb a počítače zajímají, podívejte se do nabídky prodejce Malicomputer.cz. V kategorii B pak najdete ty opravdu nejlevnější kousky. Mají drobné estetické vady – třeba poškrábané víko, ale to na funkčnosti nic nemění. Každá vada je uvedená v popisku.