Kde si půjčit dodávku na stěhování? Nehleďte jen na samotnou cenu

Chystáte se právě na jednorázové stěhování, nebo vás čeká několik týdnů dřiny na stavbě? V obou případech budete potřebovat spolehlivou a prostornou dodávku. Zdaleka nejjednodušším řešením je její pronájem. Jak na něj správně?

Cena není jediné kritérium

Drtivá většina z vás se dívá hlavně na samotnou cenu pronájmu. Dávejte si však pozor – levnější neznamená výhodnější! Musíte si ohlídat i nejrůznější podmínky, které ve výsledku mohou vaše výdaje zvýšit klidně i o tisíce korun.

Každá seriózní společnost by přitom měla mít podrobně popsané jednotlivé podmínky, s nimiž se setkáte. Pokud takové údaje na webových stránkách poskytovatelů nenajdete, raději to zkuste jinde.

Opravdu ověřené služby poskytuje třeba půjčovna dodávek Brno, jež patří společnosti MAXIdodávky. Ta vám ráda poskytne jak krátkodobý (klidně jen 4 hodiny), tak i dlouhodobý pronájem. Ceny začínají na 799–899 Kč za jeden den. Při dlouhodobém vypůjčení získáte individuální nabídku na míru.

V nabídce najdete dodávky Fiat Ducato L4H2, Iveco Daily Maxi, Opel Movano L4H3, Renault Master L3H2, Peugeot Boxer L4H2 a Fiat Doblo Cargo Maxi. Od každé si můžete půjčit rovnou několik kusů.

Spousta benefitů v ceně

Půjčovna dodávek v Brně vás společně s pronájmem potěší řadou benefitů:

  • Všechny dodávky disponují GPS zabezpečením proti krádeži.
  • Zcela zdarma si můžete půjčit GPS navigaci.
  • Každý den máte 500 kilometrů zcela zdarma. Za každý další kilometr zaplatíte jen 4 Kč.
  • Součástí pronájmu je povinné i havarijní pojištění platné po celém území Evropy.
  • Součástí pronájmu je i česká dálniční známka.
  • V případě zájmu zdarma obdržíte k dodávce i kotvicí techniku a přepravní vozík.

Chcete si vybrat ideální dopravní prostředek a zarezervovat si ho co nejdříve? Pak si otevřete webové stránky pod odkazy.