Srovnání iPhonu 6s s novým modelem iPhone 7. Je sedmička opravdu lepší?

Největším problémem nového iPhonu 7 je podle odporníků odstranění 3,5mm konektoru, kromě tohoto problému jsou reakce na nový model v celku pozitivní. Zástupci společnosti Apple tvrdí, že nový model lépe fotí a má vylepšenou kameru pro telefonování přes FaceTime. Americký Consumer Report však říká, že oba modely fotí a natáčí úplně stejně. Kanál SuperSaf TV, který funguje na kanálu YouTube porovnal kameru na obou telefonech.

TIP: Nejlevnější iPhone 6s koupíte na Bugo.cz, navíc v prémiové kvalitě, která se rovná novému telefonu

Srovnání kamery a fotoaparátu

Z videa vyplývá, že Apple nelhal. Již na první pohled jsou fotky u nového modelu barevnější a mají lepší světelnost. Podpora vide je také lepší. Nový iPhone 7 umí Full HD rozlišení. Co se týče designu, vypadají mobily téměř stejně. Sedmička má větší čočku foťáku a méně plastových pruhů na zádi telefonu. Disponuje i novými barevnými možnostmi, jimiž jsou černá a lesklá černá Jet black.

Výkon a Výdrž

V otázce výkonu jasně vede nový model a to dokonce o 33%. IPhone sedm má i úspornější procesor a silnější baterii.

Hlavní výhody

Nový iPhone je voděodolný, výkonnější a lépe fotí. Ostatní změny nejsou natolik výrazné. Vlastníci předchozího modelu tak mohou být v klidu. Vyplatí se počkat až na další model. Pokud se však rozhodujete nad koupí zbrusu nového iPhonu, příplatek 3000 Kč za nový model se rozhodně vyplatí. Jděte tedy do nové sedmičky!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *