Téměř žádné podnikání se neobejde bez investic. Poradíme vám, kde na ně vzít

Podnikatelé to nemívají snadné. V první řadě musí vydělat – nejen na sebe, ale i na své zaměstnance. A zbýt by jim mělo i na investice. Ty naštěstí mohou pokrýt z jiných zdrojů. 

Pro podnikatele je klíčový nejen samotný rozjezd, ale celý první rok podnikání. Pokud i po jeho uplynutí převažují aktiva nad pasivy, nemá sice ještě zcela vyhráno (to nebude mít nikdy), rozhodně však bude mít dobře našlápnuto.

Nestůjte na jednom místě!

Je opravdu málo podnikatelských aktivit, které se obejdou bez investic. U nich je na jednu stranu na místě opatrnost, ovšem zas ne tak přehnaná, která by vám svazovala ruce a nutila stagnovat na jednom místě. Každopádně otázku, zda a kdy je nejvhodnější doba investovat do výrobní linky, přijmout nové zaměstnance nebo si otevřít novou pobočku, konzultujte s odborníky, a ať již kladnou či zápornou odpověď mějte podloženou ekonomickými výsledky. Takže nejde ani tak o to, zda investovat, jako spíše kdy. Hodně začínajících podnikatelů právě přehnané ambice a investice dovedly k bankrotu. A ten si rozhodně nepřejete.

Nebojte se finanční injekce

Každopádně bez investic se neobejdete v téměř žádném podnikání, což si uvědomuje i řada renomovaných společností, které v tomto smyslu začínajícím podnikatelům podávají pomocnou ruku ve formě finanční injekce. Tou bezesporu je produkt Ferratum – rychlá půjčka, kterou má ve svém portfoliu renomovaná společnost Ferratum Czech, s.r.o, jež je divizí přední evropské finanční společnosti skupiny Ferratum Group s kancelářemi ve Stockholmu, Helsinkách, Liverpoolu, Vilniusu, Kodani, Perthu a Praze.

Na dosah máte až 1,3 milionu korun

Podnikáte-li déle než jeden rok s trvalým bydlištěm na území České republiky a je-li váš roční obrat vyšší než 1, 2 milionu korun, máte reálnou šanci, že dosáhnete na půjčku až ve výši 1,3 milionu korun – s osmnáctiměsíční splatností a bez nutnosti zástavy! O půjčku navíc bez problémů zažádáte online. Na stránkách ferretumbusiness.cz jen vyplníte jednoduchý formulář a prakticky obratem po jeho odeslání obdržíte konkrétní nabídku, na kterou kývnete či nikoliv. My jednoznačně doporučujeme kývnout, aneb bez investic to v podnikání skutečně téměř nejde.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *