Užívejte si! Bez těchto hraček pro dospělé se ani v novém bytě neobejdete!

Už se těšíte, jak se konečně přestěhujete do nového bytu? Možná máte od změny prostředí poměrně velká očekávání včetně těch, která se týkají oživení intimního života. Ten i u sebeotrlejšího páru postupem času poněkud uvadá a ztrácí na intenzitě! Vy proto vsaďte na jistotu a vezměte si s sebou některé spolehlivé a časem prověřené erotické pomůcky. Nevíte-li, jaké byste měli upřednostnit, jste na správné adrese. My vám to v následujících řádcích prozradíme.

Vibrátory v několika podobách

Jakousi sázkou na jistotu pohodového a příjemného uspokojení je vibrátor. Ne, nemusíte ho používat pouze sami v soukromí. Může se stát součástí milostných hrátek. Pokud jej třeba zavádí muž ženě jako součást předehry, stoprocentně ji nažhaví a o něm se bude dát tvrdit to samé. Vibrátory dnes mohou mít i takovou podobu, že dráždí přímo klitoris nebo bod G. K dispozici jsou dokonce i partnerské vibrátory, vibrační vajíčko anebo vibrátorky na prst a jiné.

Něco pro něj…

Ať si říká kdokoli cokoli, dokonce i muž potřebuje předehru. Řešit ji samozřejmě lze standardně. Chcete-li sobě i jemu usnadnit pozici, vsaďte na ten správný nástroj. Taková vakuová pumpa dokáže vašeho partnera nastartovat během několika málo vteřin. Síla podtlaku je všemocná a pro vás to bude fakticky bez práce. Předehru mnohdy obstarají i španělské mouchy, jež dokážou muže dokonale nabudit a přidat mu potřebné množství energie, kterou samozřejmě věnuje intimním hrátkám.

Proč si neužít i sama?

Přesně tak, ne vždy musíte vyhledávat partnera k tomu, abyste si dokázala dokonale užít sama. Sloužit k tomu mohou moderní venušiny kuličky. Ty se řadí mezi přirozené a velmi pohotové erotické pomůcky, jež se dají používat i na veřejnosti. Stačí si je zavést a vyrazit třeba na nákup. Počítejte ale s tím, že vám chůze kvůli vzrušení může činit potíže…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *