Výkup a zpracování kovošrotu bez starostí

Likvidace kovového odpadu rozhodně není jednoduchou záležitostí, proto se vyplatí využít profesionálních služeb.

Výkup a zpracování odpadu a související služby

TSR je největším zpracovatelem kovů na území České republiky. Velká část pozornosti je věnována sběru a výkupu železa a barevných kovů, ale spektrum služeb je mnohem rozmanitější. Spadá sem například zpětný odběr elektroodpadu, recyklace elektrických spotřebičů a zařízení, prodej užitkového železa nebo demoliční a demontážní služby. Stranou pozornosti by neměla zůstat ani ekologická stránka, proto je čím dál důležitější součástí portfolia služeb environmentální poradenství.

Spolehlivé vybavení a profesionální služby

Zpracování kovošrotu a dalších typů odpadů, jako jsou plasty, papír a sklo, vyžaduje dostatečné zázemí, spolehlivou techniku, přesné vážící přístroje a samozřejmě také kvalifikovaný personál.

Vykupovaný kovový odpad zahrnuje zejména lehký i těžký šrot, ať už starý, nebo nový, dále také ocelové a litinové třísky, litinový kusový odpad a také jiný odpad nízké čistoty, jako jsou například bojlery nebo pračky.

A v čem zpracování kovošrotu spočívá? Kromě výkupu kovů se jedná o další související úkony, které zaručují přípravu kovošrotu k opětovnému zpracování. Výkup kovošrotu je tedy pouze první částí celého procesu, během něhož je kovový odpad zpracován za pomoci hydraulických lisů, hydraulických nůžek, nakládacích bagrů a nejrůznějších speciálních linek. Patřičně zpracovaný materiál se odváží do hutí a sléváren, kde je opětovně použit k výrobě široké škály produktů (například ocelových plechů, kolejnic, profilů).

Hledáte spolehlivého partnera, který zajistí likvidaci kovů ve vaší společnosti, nebo se jen chcete dozvědět více o možnostech výkupu železa, barevných kovů, papíru, skla a plastů?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *