Využijte moderní a praktický eshop zdarma

Chcete své služby nebo produkty nabízet také na internetu? Prodávat zboží tím nejefektivnějším a dnes již velice moderním způsobem? V tom případě budete potřebovat internetový obchod. Nástroj, který je vlastně nezbytný pro výše zmíněné.

Pokud se však podíváte na nabídky mnohdy společností, jistě s údivem zjistíte, že tato služba patří mezi poměrně nákladné. E-shop totiž není nejlevnější záležitostí, může se jí však velice snadno stát. Dopomoci vám k tomu může internetový portál ekosik.cz, jež široké veřejnosti předkládá eshop zdarma. Řešení, které ocení určitě každý z vás.

Eshop zdarma a jeho přednosti

Právě v podání výše zmíněného projektu vás čekají v podstatě nulové náklady na zřízení internetového obchodu, stejně tak, jako nulové měsíční poplatky. Z hlediska produktů, kategorií, obrázků, prostoru na disku a mnohých dalších sfér, máte zcela neomezené kapacitní možnosti, které vás při provozu takového e-shopu, nebudou žádným způsobem omezovat.

Eshop zdarma toho ale nabízí mnohem více, než si vůbec myslíte. V rámci přehledného redakčního systému získáte přístup hned k několika modulům, jež vám pomohou zefektivnit prodej a prezentaci nabízeného sortimentu. Mezi takové patří kupříkladu novinky, newsletter, statistiky, exporty, sociální sdílení nebo správy uživatelů.

Meze se v tomto ohledu jistě nekladou, ostatně důkazem toho je blokace IP adres, cenové skupiny, mapování uživatelů, slevy zákazníkům, generátor loga, hromadné operace, skladová evidence a mnohé další.

Dopřejte si novodobý a funkcemi nadčasový eshop zcela zdarma, která vám bude přínosem ve všech ohledech. Neotálejte navštívit internetový portál ekosik.cz a prostřednictvím formuláře si založit eshop zdarma, který může do posledního detailu odpovídat vašim náročným potřebám. Jděte tou snazší a podstatně levnější variantou, než je internetový obchod na míru.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *