Získat úvěr na podnikatelský záměr není nereálné

Pojďte se v nejisté době pojistit a šlápněte více do svého podnikání. Získat úvěr na podnikatelský záměr lze. Říkáte, že vám v bance nepůjčili? Zkuste to u nebankovky. Věčně u ní zůstat nemusíte. Ale právě ona vám dokáže nejlépe pomoci vrátit se zpátky do bankovního sektoru, pro který z jakéhokoliv důvodu nejste zrovna teď zajímavým.

Banky mají nejraději nové klienty čisté jako lilie. Bez jakéhokoliv škraloupu. Nebo pak ty s naprosto bezchybnou historií. Avšak podnikání není procházka růžovou zahradou, ale spíše se musíme prodírat pořádnými trny. Takže ne vždy se nám daří, občas klopýtneme, někdy příliš dlouho věříme tomu, že se dokážeme pohnout dál i bez finanční injekce. To už ale pak pro klasickou banku nemusíme být zajímaví. Kde si tedy půjčit?

Půjčte si na podnikání

Úvěr na podnikatelský záměr až do 50 milionů korun s nízkými úroky od 4,9 % p.a. – tohle přece není vůbec špatná nabídka. Půjčku lze získat až na 30 let, klidně již do 48 hodin. Přitom společnost vůbec nevyžaduje dokládání, na co byly prostředky vynaloženy. Tohle je čistě vaše věc. Jde o nejsnazší formu, jak realizovat své podnikatelské sny, či v dnešní době dokázat ustát zhoršení podnikatelských podmínek, třeba kvůli extrémně rostoucím cenám energie.

Úvěry jištěné nemovitostí

Jak získat podnikatelský úvěr na nemovitost? Jde to velice jednoduše a v podstatě lze vše vyřídit online, na počítači, nebo po telefonu. Úvěr je jištěný nemovitostí a všechny dokumenty, které je nutné k žádosti o úvěr přiložit, si lze snadno stáhnout na stránkách Nebankovni-finance.cz. Firma má velice vstřícný a seriózní přístup ke klientům. Veškeré smluvní podmínky jsou snadno pochopitelné a bez skrytých právních kliček. Společnost si klade za cíl pomoci i těm klientům, kteří nejsou pro bankovní sektor zajímavý, ozdravit jejich finance a vrátit je zpátky do standardního bankovního sektoru.