4 tipy pro výběr nové komody

Pořídit si novou skříň patří mezi poměrně rutinní nákupy nábytku. Jednou za čas je potřeba přidat trochu úložného prostoru, nebo přerovnat celý pokoj a vytvořit zcela nový koncept. A ve všech takových případech se vám budou hodit tyto 4 rady pro výběr nové komody.

Zvolte správnou velikost

Jedním z důležitých parametrů pro výběr každého nového kusu nábytku jsou jednoznačně rozměry. Platí to hlavně u menších interiérů, kde je důležitý každý centimetr. Pro maximální spokojenost s nově zvoleným vybavením je potřeba připravit si víceméně přesné rozpětí rozměrů, v jakých může být nová komoda zpracována. Vyhnete se tak nepříjemnému zjištění, že se vám nevejde do určeného prostoru.

Uspořádání úložného prostoru

Komodu či jinou skříň si pořizujeme z toho důvodu, že hledáme nové úložné místo pro uspořádání věcí. Není se tak čemu divit, že nás při výběru zajímá její vnitřní uspořádání. Oblíbená je například šuplíková komoda, ale někomu zase více vyhovuje varianta s poličkami. Osvědčit se může i kombinovaná verze.

Sladěný design

Jakmile máte vybrané a vyřešené funkční vlastnosti komody, zaměřte se i na její vzhled. Bílá komoda bude krásně ladit se světle zařízeným interiérem. Sázkou na jistotu jsou různé dekory a barvy dřeva, které se hodí téměř kamkoliv a dají se snadno kombinovat. Nebojte se vytvořit si svůj vlastní originální design promyšlenými kombinacemi nábytku a dalšího vybavení.

Vyberte si z široké nabídky na internetu

Pořádnou porci inspirace a samotný výběr pěkných kousků nábytku najdete na internetu. Díky tomu se vyhnete chození po kamenných obchodech, takže ušetříte čas a s trochou štěstí i peníze, protože na jednom místě pohodlně porovnáte velké množství nabídek. Objednání je otázkou několika kliknutí a vyřešenou máte i dopravu, kdy se nemusíte bát, že se vám krabice s novou skříní nevejdou do auta.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *