Propouštění zaměstnanců bez rizika

V současné době hospodářské konjunktury bývá občas těžké najít kvalitní zaměstnance. Mnohdy je ale daleko těžší, zbavit se těch, kteří nepracují dle vašich představ, nebo po ně již nemáte uplatnění. Současné pracovněprávní předpisy stojí většinou na straně zaměstnanců, a v případě, že při výpovědi opomenete některý z důležitých detailů, můžete se od propuštěného zaměstnance dočkat i žaloby pro neoprávněnost výpovědi. V případě, že před soudem svůj postup neobhájíte, můžete čelit i nutnosti vyplatit zaměstnanci ušlou mzdu za dobu, kdy byl neoprávněně propuštěn.

Z problémů vám pomůže advokát přes pracovní právo

V případě, že se chystáte propustit zaměstnance, byste tento krok měli vždy konzultovat s odborníkem. Možností jak najít zkušeného advokáta přes pracovní právo je několik. Můžete například do vyhledávače zadat heslo Advokát pracovní právo Praha a z nalezených výsledků si vybrat. Rozhodně však neprohloupíte, pokud oslovíte advokátní kancelář BOROVEC LEGAL, jejímž majitelem je zkušený advokát pracovní právo – David Borovec. Advokátní kancelář BOROVEC LEGAL má dlouhodobé zkušenosti ze všech oblastí pracovněprávní problematiky a dokáže zajistit celý proces propouštění zaměstnanců tak, aby nedocházelo k problémům. Připraví dohody o rozvázání pracovního poměru a zajistí také jejich předání propouštěným zaměstnancům.

Správně sepsané smlouvy vám ušetří problémy v budoucnu

Advokát přes pracovní právo vám pomůže zkontrolovat a upravit i stávající smlouvy se zaměstnanci, tak aby v nich nebyly chyby a nejasnosti, kterých by zaměstnanec později mohl využít proti vám. Pokud situace došla tak daleko, že se soudnímu sporu již nelze vyhnout, zajistí vám advokátní kancelář BOROVEC LEGAL kvalitní zastoupení, které zajistí, že vaše práva nebudou nijak krácena.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *