Světelná reklama: Nezapomeňte v marketingu na offline svět

Většina firem dnes investuje svůj marketingový rozpočet do PPC, reklam na sociálních sítích nebo budování lepších pozic ve výsledcích vyhledávání. A to i ty, které mají kamenné prodejny. Každá taková prodejna si přitom zaslouží být vidět. Nebojte se na ni upozornit i v offline světě – třeba prostřednictvím světelné reklamy.

Světelné reklamy jsou s námi už odnepaměti a pravděpodobně ještě nějakou tu dobu budou. Neexistuje totiž lepší způsob, jak upozornit na obchod. Světelné boxy, písmena, loga, výstrče či reklamní tabule zaujmou ve dne i v noci.

Podsvícené světelné boxy

Jednou z nejoblíbenějších forem světelných reklam jsou klasické podsvícené světelné boxy. Najdete je všude možně, dají se umístit rovnou na budovu, často ale bývají také na reklamních pylonech u velkých nákupních center. Jsou vidět z dálky, kolemjdoucí a kolemjedoucí je určitě nepřehlédnou. A od toho přece reklama je.

LED panely s běžícím textem

Pokud chcete svým potenciálním zákazníkům sdělit něco víc než jen, že tady sídlíte, vhodnou volbou jsou LED panely. Na těch je možné zobrazovat libovolný text a velmi často je tento text měnící se. Mohou být jednobarevné či vícebarevné, někdy se instalují i celé velkoplošné LED obrazovky.

3D nápisy a loga

Až budete příště procházet nějakým nákupním centrem, schválně si všimněte, nad kolika vchody do obchodů je vyobrazené světelné logo. Někdy jde o jednolitý box, jindy o jednotlivá písmena. Vyrobit se dá skoro cokoliv, pokud natrefíte na šikovnou firmu. A na jednu takovou pro vás máme tip.

Ravafol – světelná reklama od profíků

Světelná reklama je už přes 15 let doménou české firmy Ravafol. Ta má jako první v Evropě vlastní stroj na ohýbání různých materiálů, při elektroinstalaci v reklamě navíc uplatňuje originální výrobní technologie a know-ho. Většího odborníka na tuto oblast byste tedy v rámci ČR hledali jen těžko. Za své mluví i četné reference, které si dohledáte přímo na jejich webu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *