Barevné kontaktní čočky si zamilujete!

Podle všeho jsme národ slepců, téměř polovina Čechů totiž nosí brýle. Zajímavé například je, že mezi nimi převažují vysokoškoláci. Pokud jde o místní příslušnost, převažují Pražáci. Řada z nich však místo brýlí nosí čočky.

Vadí vám nošení brýlí? Omezují vám život? Připadají vám jako starost navíc? Pak je na čase přijít na chuť kontaktním čočkám. Jejich nošení opravdu není nepříjemné. Nasadit si je a vyndat není zase až taková starost. A navíc díky nim budete schopní kouzlit s vaší image!

Už jste viděli barevné kontaktní čočky?

Za brýlemi jsou oči často schované, působí nevýrazně. I kvůli tomu se slečny nosící brýle typicky malují, aby na své oči upozornily. S kontaktními čočkami je však vše jinak. Oči mohou plně vyniknout, a obzvlášť když jim dodáte nějakou pěknou barvu.

Barevné kontaktní čočky umožňují dělat s vašima očima kouzla. Pokud jste vždy toužili po nebesky modrých očích, máte je mít! Nebo vás lákají spíš zelené, které má nejnižší procento populace? A dokonce je možné sáhnout i po ještě originálnějších odstínech, jako je šedá. Pro odvážlivce se pak nabízí barvy jako fialová či žlutá.

Veselé kontaktní čočky doplní váš kostým

Dnes si nasadíte modré oči, zítra třeba zelené podle toho, jaké si zrovna chcete vzít tričko nebo doplňky. Takhle jednoduché to je. Dokonce existují i ještě zábavnější možnosti. Kontaktní čočky barevné vám pomohou vytvořit doslova kočičí pohled, případně budou skvělým doplňkem vašeho halloweenského kostýmu – oči podlité krví působí stylově. Prostě a jednoduše se dají vytvářet divy, stačí mít odvahu.

Nespočet barevných čoček, jak s dioptriemi, tak bez nich, najdete v e-shopu Top-crazy.cz. Má snad největší nabídku v ČR a na Slovensku, kromě toho se o své zákazníky věrně stará. Nakoupíte-li nad 1200 Kč, dostanete zdarma zvlhčující kapky či roztok na kontaktní čočky.