Jak funguje datové účetnictví od Dype?

První datové účetnictví v České republice poskytuje společnost Dype, která tím posouvá účetní profesi do dalšího vývojového stupně. Samozřejmostí je respektování veškerých legislativních požadavků, které jsou zakotveny v zákoně o účetnictví. V následujících řádcích vám prozradíme, co je to datové účetnictví a jak vlastně funguje.

Datové účetnictví pro startupy a moderní firmy pomáhá analyzovat výnosy a náklady, což poté můžete využít pro analytiku a řízení jako takové. Důraz je kladen na automatizaci a integraci.

Data zadává, ale i využívá

O datové účetnictví by se měli zajímat především manažeři, protože řešení dokáže poskytnout velice zajímavé manažerské informace, které potom využijete v praxi. Systém je nastaven tak, aby se do něj veškerá data nejen zadávala, ale také se dále používala. Datové účetnictví funguje online a digitálně, protože veškerá data jsou na cloudu. Práce je rychlejší, snadnější a více automatizovaná.

Datové účetnictví vám ušetří peníze

Věděli jste o tom, že data získaná z faktur vám dokážou ve skutečnosti pomoct? Současné účetnictví nad něčím takovým nepřemýšlí, a tím se od něj datové účetnictví odlišuje. Poskytuje daňovou optimalizaci, kontrolu, digitální procesy a maximální vytěžení dat, což vám může ušetřit i spoustu peněz.

Řešení od společnosti Dype je založeno na integrovaných a propojených systémech, automatizaci, robotizaci a umělé inteligenci. Dype jde proti proudu a udává v účetní oblasti nové trendy, ostatně není se čemu divit, protože profesionálové z této firmy své práci rozumí a ví, co dělají. Začněte spolupracovat s touto společností, protože získáte partnera, IT odborníka i účetní v jednom. Transformujete do digitální podoby firemní finance a získáte pomoc s finančním řízením. Objednejte si konzultaci zdarma, litovat rozhodně nebudete.