Co s nechtěným vozem? Nabídněte ho k výkupu!

Koupili jste si nové auto a nevíte, jak naložit s tím starým, které už nepotřebujete? Stojí vám doma už delší dobu vůz, s nímž již nejezdíte? Nebo se z nějakého jiného důvodu chcete zbavit auta? Dnes je to velmi snadný proces.

Není nutné zveřejňovat inzerát v nějakém bazaru, čekat, kdo se vám ozve, pak s případnými zájemci domlouvat schůzky a dohadovat se s nimi o tom, jestli je vámi nastavená cena relevantní, nebo byste měli poskytnout slevu. Pojďme si prozradit, jak se dá výkup aut vyřešit mnohem rychleji.

Obraťte se na odborníky, kteří vám dají hotovost na ruku

Výkup aut Praha nabízí například společnost Autakupujeme.cz, která má s výkupem ojetin mnohaleté zkušenosti. Během svého působení vykoupila vozy od mnohých klientů a své služby vyladila k dokonalosti natolik, že dnes je výkup s nimi opravdu nenáročný a rychlý. Na svá bedra totiž přebírá veškeré papírování, logistiku a administrativní povinnosti.

Pro auto si k vám do 24 hodin zdarma přijedou a zajistí jeho odvoz, smlouvu podepíšete přímo na místě a peníze dostanete v hotovosti na ruku. Tím je pro vás celá záležitost vlastně vyřešená.

Zjistěte, kolik za váš vůz dostanete

Kolik peněz byste za vaše auto mohli dostat? Cena se samozřejmě odvíjí od jeho stavu, značky, modelu, stáří, originality náhradních dílů atd. Společnost ovšem vykupuje i bouraná auta, vozy ve špatném stavu, nepojízdné vozy.

Kolik byste dostali za ten svůj, se dozvíte jednoduše po vyplnění formuláře dostupného na webových stránkách. Uvedete údaje o autě a počkáte si, jakou cenu vám odborníci navrhnou. Ta může být následně ještě mírně upravena, až si technik pro auto přijede a ověří si jeho stav. Záleží, jak přesní budete v popisu automobilu. Čím více přesných informací uvedete, tím lépe se na začátku podaří stanovit cena.

A mimochodem, firma nepůsobí pouze v Praze. Nabízí také výkup aut Plzeň a v dalších městech po ČR. Dobré zkušenosti s ní mají klienti z různých částí republiky.