Plánujete potisk oblečení? Poradíme, kde nakoupit trička a tílka

Chcete se vytáhnout ve firmě společnými tričky s logem? Nebo máte v plánu pořídit nové reklamní předměty, mezi kterými bude i oblečení? Ať už je to jakkoliv, určitě se jedná o dobrý tah. Jen je potřeba nezkazit to špatným výběrem textilu. Jak na to? A na co si dát pozor? To vám prozradíme v tomto článku, kde najdete i tip pro objednání všeho, co potřebujete.

Kvalitní bavlněné oblečení pro potisk

Můžete mít navržený ten nejkrásnější potisk na světě, ale jakmile ho necháte natisknout na nekvalitní tričko, výsledek bude stát za nic. Základním předpokladem úspěchu je tak výběr odpovídajícího kusu textilu. Sledujte hlavně z jakého materiálu je oblečení vyrobené. Nejlepší volbou je tradičně 100% bavlna se svými nezaměnitelnými přírodními vlastnostmi a šetrností k pokožce. Na škodu ovšem není ani menší příměs syntetických vláken, která se starají o zachování tvaru oblečení.

Vhodné i pro obyčejné nošení

Jednobarevná trička a tílka jsou skvělá i pro běžné nošení. Dají se snadno kombinovat s dalšími kousky oblečení a oceníte je v nejrůznějších situacích. Velkoobchod oblečení je vhodnou volbou i pro případ, že potřebujete nekoupit větší objem nejrůznějších textilií. Nemusí se nutně jednat o reklamní zájem, ale třeba o pořízení více kousků pro rodinu. Kvalitu střihu a materiálu jistě oceníte i bez ambicí na specifické potištění.

Velkoobchod s lákavými cenami

Hlavní výhodou, jakou velkosklad oblečení přináší, jsou zajímavé ceny. Ty najdete v ceníku po přihlášení. V zásadě se však dá říci, že čím více toho nakoupíte, tím výhodnější bude cena za jeden kus. To vytváří výborné výchozí podmínky i pro začátek podnikání s textilem opatřeným originálně navrženým potiskem. Jde také o skvělou variantu, jak pořídit kvalitní a hlavně praktické reklamní předměty pro zviditelnění firmy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *