Redakční systém pro tvorbu mikrostránek

Často tvoříte praktické ministránky, které využíváte v rámci svých webových projektů? Rádi byste však získali nástroj, prostřednictvím kterého by šly podpůrné weby administrovat všechny najednou? Pak se neváhejte obrátit na společnost weto.cz, respektive na internetové studio, které je strůjcem velice praktického a profesionálního redakčního systému WebPerfect Multi.

Systém, s pomocí něhož lze administrovat více microsite najednou a z naprosto rozdílných IP adres. Domoci se tak můžete až patnácti rozdílných mikrostránek a patnácti IP adres.

Jak funguje redakční systém WebPerfect Multi?

Již z výše zmíněného je patrné, že si můžete velice snadno a rychle vytvořit až třicet microsite, které využijete ku prospěchu svému. Základem všeho je tedy hlavní redakční systém, potažmo centrální správce, pod kterým můžete spravovat další podpůrné weby.

Právě výše uvedená společnost zajišťuje klientům kvalitní webhosting pro zvolený počet domén na různých IP adresách pro zrcadla. S pomocí redakčního systému a odpovídajícího modulu se tak nemusíte o cokoliv starat.

Jednotlivé funkcionality CMS WebPerfect Multi se shodují se systémem v provedení WebPerfect Mini. Nabízejí se tak poměrně široké možnosti, se zpracováním obsahové časti a spravováním zrcadel. Kvalitní a propracovaná administrace, která vám může uspořit spoustu drahocenného času.

Využijte špičkový CMS WebPerfect Multi

Okuste cenově výhodný redakční systém pro mikrostránky, který vám předkládá internetové studio weto.cz. Spolehněte se v oblasti spravování microsite na zkušené odborníky a profesionály každým coulem.

Vsaďte na jednotné a přehledné administrační rozhraní, s pomocí něhož dosáhnete svých tížených cílů. Zapomeňte na bohaté osobní znalosti a volte nejjednodušší řešení, které je zároveň nejefektivnější. Cestu, jež vám bude přínosem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *