Využijte barevné obálky pro nevšední dárky

Klasická korespondence už je v dnešní době téměř přežitkem. Zkuste si vzpomenout, kdy naposledy jste dostali nějaký dopis v klasické bílé obálce! A přesto mohou i dnes obálky posloužit dobrému účelu a ještě někoho potěšit. Můžete do nich totiž vložit milé srdečné přání k různým příležitostem nebo také nápaditý dárek v luxusním obalu.

Barevné obálky, které skrývají překvapení

Pokud si často lámete hlavu s neotřelým dárkem pro někoho blízkého, jistě jste už narazili na možnost darování zážitku ve formě voucheru či poukazu. Tímto způsobem můžete někomu věnovat masáž, skok padákem, luxusní večeři v restauraci nebo zájezd. Do barevné obálky ale můžete vložit i vstupenky do kina a na koncert, výherní losy, letenky či bankovky. V barevném obalu budou působit všechny papírové dárky mnohem víc slavnostně.

Každá barva má svůj význam

Dokonce i samotná barva obálky může vyzradit mnohé. Modrá a žlutá barva patří přátelství, fialová novinkám, červené a růžové psaní většinou obsahuje milostné překvapení. Všechny barvy jsou přitom v rozličných odstínech a některé mohou být zdobené i metalickým efektem. Zlatá a stříbrná barva se považují za luxus a slouží právě například k darování hodnotnějších poukazů či oznámení. Rozdíly jsou i ve tvaru uzavírání obálek. Můžete si vybrat mezi klasickým nebo „véčkovým“.

Oživte tradiční dopisování barvami

Klasická korespondence v barevných obálkách by mohla oživit tradici dopisování, kterou dnes nahradily emaily a textové zprávy. Dostat ovšem dopis v obálce, je mnohem osobnější a například milostné dopisy si můžete uschovat na památku. Barevné obálky slouží i pro svatební oznámení nebo věnování prvního ultrazvuku prarodičům. Fantazii se meze nekladou a možnosti jsou díky pestrosti výběru barevných obálek nevyčerpatelné.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *